fbpx
 

Blog

Metamorfoza Pani Urszuli – zabiegi z zakresu kosmetologii

Metamorfoza z Panią Urszulą – zabiegi z zakresu kosmetologii

Jako pierwsze zostały wykonane zabiegi z zakresu kosmetologii. Pani Urszula nie stosowała peelingów. Jej skóra była szara, pory rozszerzone, a zaniedbania w pielęgnacji domowej doprowadziły do nadmiernego przetłuszczania się skóry. Zabieg mikrodermabrazji diamentowej pozwolił na usunięcie martwej warstwy rogowej naskórka, wygładził skórę i spowodował poprawę funkcjonowania gruczołów skórnych. Jednym z atutów zabiegu jest fakt, iż zabieg jest całkowicie bezbolesny. Pacjentka mogła odpocząć i poczuć się zrelaksowana. Na koniec użyto maski nawilżającej, gdyż jest to bardzo ważny element pielęgnacji skóry, nawet tłustej.

Dodatkowo u Pani Urszuli w okolicy policzków widoczne były rozszerzone naczynia krwionośne dlatego w tych miejscach musieliśmy użyć wyjątkowo łagodnego peelingu chemicznego. W tej sytuacji idealnie sprawdził się peeling chemiczny z kwasem azelainowym, który doskonale sprawdza się w pielęgnacji skóry naczyniowej, a ponadto reguluje pracę gruczołów łojowych. Jest to doskonale rozwiązanie dla osób, które mają skłonność do rozszerzania się naczynek i tak również było w przypadku Pani Urszuli. Kwas delikatnie złuszczył martwą warstwę rogową naskórka, jak również zadbał o pielęgnację wyjątkowo wrażliwej okolicy policzków Pani Urszuli.

Kolejnym zabiegiem wykonanym na skórze twarzy Pani Urszuli była mezoterapia mikroigłowa Dermapenem która miała na celu ujędrnienie i wygładzenie drobnych zmarszczek. Mezoterapia mikroigłowa mobilizuje skórę do regeneracji poprzez mechaniczne uszkodzenie specjalnym urządzeniem zawierającym jednorazowy kartridż z mikroigiełkami. Podczas zabiegu stosuje się specjalny preparat pielęgnacyjny dobrany do potrzeb skóry. Głównym atutem zabiegu jest jego wysoka skuteczność w terapiach przeciwzmarszczkowych i krótki czas rekonwalescencji. Zabieg w odczuciu Pani Urszuli był bezbolesny a efekty przeszły jej oczekiwania. Mezoterapia mikroigłowa to zabieg nie tylko bardzo skuteczny ale również bezpieczny.

Na ciało wykonana została seria zabiegów endermologii Icoone, która pomogła w pozbyciu się wiotkości skóry oraz ujędrnienia ją. Program z drenażem limfatycznym pozwolił na pozbycie się obrzęków limfatycznych oraz nadmiaru wody, na który skarżyła się Pani Urszula. Dzięki zabiegom brzuch się ujędrnił, ilość tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i boczków zmalała.

Obserwujcie naszego bloga – zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykonaliśmy u Pani Urszuli już wkrótce zrelacjonujemy!

A jeśli marzysz o swojej metamorfozie – zadzwoń i umów się na wizytę!

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

tel. 882 11 88 90

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI