Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki

Modelowanie sylwetki nigdy nie było tak proste!

Pięknie wymodelowane, a przy tym jędrne i gładkie ciało w kilkanaście dni jest możliwe, dzięki zabiegom z zakresu endermologii. Za pomocą technologii Icoone można wymodelować sylwetkę nawet w tych miejscach, które są trudne do wyrzeźbienia poprzez ćwiczenia fizyczne.

Specjalne głowice z mikrootworkami masują całe ciało próżniowo. Masaż Icoone nie rozciąga skóry, nie powoduje żadnych urazów, nie rozgrzewa układu limfatycznego. Skutecznie redukuje zalegające w organizmie toksyny, pozwala zlikwidować uporczywy cellulit , a także zalegający tłuszcz.

Jeśli szukamy maksymalnego ujędrnienia i szybkiego wymodelowania sylwetki to z całą pewnością Icoone jest najlepszym zabiegiem, aby te marzenia spełnić.

Wystarczy założyć wygodne ubranko, położyć się wygodnie na łóżku kosmetycznym i oddać się w ręce specjalisty, który poprowadzi rolki do masażu tak, aby najpierw wykonać drenaż limfatyczny, a następnie skupić się na wymodelowaniu partii ciała, które mają przejść metamorfozę.

Aby zauważyć efekty, najlepiej wykonać serię od 5 do 10 zabiegów w częstotliwości m.in. 2 – 3 razy w tygodniu.

Modelowanie sylwetki jest tematem, którym interesują się wszystkie kobiety i coraz częściej mężczyźni. Ponieważ piękna, szczupła i jędrna sylwetka zawsze będzie w modzie.

Oprócz diety i ćwiczeń warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej, dzięki którym stracimy zbędne kilogramy, ale także wymodelujemy sylwetkę.

Zabiegi modelujące dostępne w klinice medycyny estetycznej mają na celu zredukować tkankę tłuszczową w takich partiach ciała, które najtrudniej jest wyszczuplić za pomocą ćwiczeń.

Ujędrnianie i modelowanie sylwetki za pomocą masażu podciśnieniowego Icoone to doskonały sposób, aby nadać sylwetce nowy wzorzec figury.

Proponujemy następujące zabiegi:

  • masaż podciśnieniowy Icoone,
  • karboksyterapia,
  • masaże,
  • naświetlanie podczerwienią,
  • treningi personalne.

Wybierz kategorię:

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.