Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek - Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej Kraków Bronowice

Medycyna estetyczna i regeneracyjna sposobem na odmłodzenie skóry

Młoda skóra jest oznaką dbałości o siebie. Dzięki uwarunkowaniem genetycznym, odpowiedniej diecie, a także aktywności fizycznej, na dłużej możemy zachować zdrowy i młodszy wygląd. Skóra pokryta mniejszą ilością zmarszczek wygląda na bardziej wypoczętą. Jesteśmy postrzegani jako osoby bardziej pogodne i zadbane. Co zrobić, aby cofnąć czas, a następnie zachować promienny i młody wygląd na dłużej? Najlepiej skorzystać z pomocy lekarzy i kosmetologa w dobrej klinice medycyny estetycznej.

 

Najbardziej popularne zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej to: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, a także karboksyterapia HIFU i Icoone na twarz i ciało. Każda z tych metod różni się od siebie, a jednak w połączeniu przynosi spektakularne efekty.

Do zabiegów odmładzających, zaliczyć można również zabiegi z zakresu mezoterapii, które posiadają bardzo bogatą zawartość witamin, a także toksyny botulinowej, która świetnie radzi sobie z głębokimi bruzdami. Popularnymi zabiegami są też zabiegi na bazie wypełniaczy, czyli popularnie mówiąc kwasu hialuronowego.

Usuwanie zmarszczek – kiedy jest to konieczne?

Na początku wszyscy mamy idealnie gładką skórę. Z czasem jako pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne – to efekt działania mięśni twarzy podczas uśmiechu, złości, mrużenia oczu, czy też marszczenia czoła. Im większą mamy mimikę twarzy, tym zmarszczki szybciej się pojawiają i z czasem szybciej utrwalają. W końcu zmarszczki się utrwalają stając się widoczne bez jakiegokolwiek napinania mięśni, co dla wielu osób stanowi nie tylko problem natury estetycznej, ale również może być przyczyną gorszej samooceny, złego samopoczucia, a nawet depresji.

Usuwanie zmarszczek – co można z nimi zrobić?

W walce ze zmarszczkami pomocne są następujące zabiegi z zakresu współczesnej medycyny estetycznej i regeneracyjnej:

  • wygładzanie zmarszczek preparatem leczniczym – więcej
  • mezoterapia igłowa – więcej
  • fibryna bogatopłytkowa – więcej
  • mezoterapia mikroigłowa – więcej
  • mezoterapia bezigłowa – więcej
  • osocze bogatopłytkowe – więcej
  • HIFU Med Lift – więcej
  • fotoodmładzanie głowicą Dye VL Harmony Baby Rejuve – więcej
  • Plasma IQ – więcej
  • laser frakcyjny Emerge – więcej

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI