fbpx
 

Usuwanie zmarszczek Kraków

Usuwanie zmarszczek

Usuwanie zmarszczek Kraków

Usuwanie zmarszczek to doskonały sposób na poprawienie samopoczucia i samooceny. Dotyczy to głównie kobiet, ale również mężczyzn. Dlatego też warto się skonsultować ze specjalistą, jeśli pojawią się na twarzy, szyi i dekolcie pierwsze zmarszczki, a skóra stanie się wiotka i wysuszona.

Młoda skóra jest oznaką dbałości o siebie. Dzięki uwarunkowaniem genetycznym, odpowiedniej diecie, a także aktywności fizycznej, na dłużej możemy zachować zdrowy i młodszy wygląd. Skóra pokryta mniejszą ilością zmarszczek wygląda na bardziej wypoczętą. Jesteśmy postrzegani jako osoby bardziej pogodne i zadbane. Co zrobić, aby cofnąć czas, a następnie zachować promienny i młody wygląd na dłużej?

Metody usuwania zmarszczek:

Zmarszczki nie powstają z jednego konkretnego powodu, dlatego do ich usunięcia trzeba podejść kompleksowo.  Do usuwania zmarszczek pomocne są następujące zabiegi z zakresu współczesnej medycyny estetycznej i regeneracyjnej, a także z wykorzystaniem urządzeń Hi Tech:

Kiedy warto udać się na zabieg usuwania zmarszczek?

Na początku wszyscy mamy idealnie gładką skórę, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z czasem jako pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne – to efekt działania mięśni twarzy podczas uśmiechu, złości, mrużenia oczu, czy też marszczenia czoła. Im większą mamy mimikę twarzy, tym zmarszczki szybciej się pojawiają i z czasem szybciej utrwalają. W końcu zmarszczki się utrwalają stając się widoczne bez jakiegokolwiek napinania mięśni, co dla wielu osób stanowi nie tylko problem natury estetycznej. Może być przyczyną gorszej samooceny, złego samopoczucia. Dodatkowo usunięcie utrwalonych już zmarszczek wymaga zawsze większej ilości wizyt i zabiegów.

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 882 11 88 90

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
aspalia@aspalia.pl

 

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI