Usuwanie zmarszczek Kraków

Usuwanie zmarszczek Kraków

W naszym centrum medycyny estetycznej Aspalia oferujemy kilka sprawdzonych sposobów na usunięcie zmarszczek z najbardziej newralgicznych miejsc (wokół ust, pod oczami, na czole, na szyi itp.). Przed zastosowaniem odpowiedniego leczenia lekarz przeprowadza z każdym z Państwa szczegółowy wywiad. Na każdym etapie jesteście informowani o wszystkim. Co ważne, zabiegi usuwania zmarszczek są praktycznie całkowicie bezbolesne. 

Dla kogo zabieg usuwania/likwidacji zmarszczek?

Sporo osób ma wątpliwości, czy zabieg usunięcia zmarszczek jest właśnie dla niego, czy jest mu potrzebny, a może to tylko niepotrzebny wymysł? Przecież nasza rodzina przywykła do naszego wyglądu, kocha nas za to jacy jesteśmy, a nie za to jak wyglądamy. I to jest bardzo dobre, zdrowe podejście. Jednak z doświadczenia wiemy, że zabieg usunięcia zmarszczek to doskonały sposób na poprawienie samopoczucia i samooceny. Dotyczy to głównie kobiet, ale również mężczyzn. Nie warto się wstydzić, ani się zastanawiać nad wizytą u specjalisty, jeśli zmarszczki powodują, że nie możecie Państwo sami siebie zaakceptować. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, a na pewno wszystkie rozwiejemy. Zadbaj o siebie i swoje samopoczucie, bo nikt tego nie zrobi za Ciebie.

Jakie zabiegi medycyny estetycznej i regeneracyjnej są najlepszym sposobem na odmłodzenie skóry?

Młoda skóra jest oznaką dbałości o siebie. Dzięki uwarunkowaniem genetycznym, odpowiedniej diecie, a także aktywności fizycznej, na dłużej możemy zachować zdrowy i młodszy wygląd. Skóra pokryta mniejszą ilością zmarszczek wygląda na bardziej wypoczętą. Jesteśmy postrzegani jako osoby bardziej pogodne i zadbane. Co zrobić, aby cofnąć czas, a następnie zachować promienny i młody wygląd na dłużej? Najlepiej skorzystać z pomocy lekarzy i kosmetologa w dobrej klinice medycyny estetycznej. Najbardziej popularne zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej to: osocze bogatopłytkowe, fibryna bogatopłytkowa, a także karboksyterapia HIFU i Icoone na twarz i ciało. Każda z tych metod różni się od siebie, a jednak w połączeniu przynosi spektakularne efekty.

Do zabiegów odmładzających, zaliczyć można również zabiegi z zakresu mezoterapii, które posiadają bardzo bogatą zawartość witamin, a także toksyny botulinowej, która świetnie radzi sobie z głębokimi bruzdami. Popularnymi zabiegami są też zabiegi na bazie wypełniaczy, czyli popularnie mówiąc kwasu hialuronowego.

Usuwanie zmarszczek. Poznaj nasze sposoby, m.in. laser, kwas hialuronowy

Zmarszczki nie powstają z jednego konkretnego powodu, dlatego do walki z nimi trzeba podejść kompleksowo. Specjalista podczas wizyty przeprowadzi szczegółowy wywiad, który pozwoli na zastosowanie odpowiedniej metody leczenia usunięcia zmarszczek. Niezależnie na jakiej części ciała występują, np. na czole, twarzy, szyi, dekolcie. W walce ze zmarszczkami pomocne są następujące zabiegi z zakresu współczesnej medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Poniżej prezentujemy wszystkie zabiegi, jakie stosujemy w naszym centrum medycyny estetycznej Aspalia w Krakowie.

Usuwanie/likwidacja zmarszczek. Kiedy warto udać się na zabieg?

Na początku wszyscy mamy idealnie gładką skórę, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Z czasem jako pierwsze pojawiają się zmarszczki mimiczne – to efekt działania mięśni twarzy podczas uśmiechu, złości, mrużenia oczu, czy też marszczenia czoła. Im większą mamy mimikę twarzy, tym zmarszczki szybciej się pojawiają i z czasem szybciej utrwalają. W końcu zmarszczki się utrwalają stając się widoczne bez jakiegokolwiek napinania mięśni, co dla wielu osób stanowi nie tylko problem natury estetycznej. Może być przyczyną gorszej samooceny, złego samopoczucia, a nawet prowadzić do poważniejszych chorób, m.in. depresji. Na szczęście likwidacja zmarszczek jest obecnie dostępna dla wszystkich zainteresowanych. W naszym centrum medycyny estetycznej oferujemy konkurencyjne zabiegi usuwania zmarszczek za pomocą lasera, kwasu hialuronowego i innych metod.

likwidacja zmarszczek krakówUsuwanie/likwidacja zmarszczek kwasem hialuronowym. Jak przebiega zabieg?

Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych metod usuwania usuwania zmarszczek u kobiet oraz mężczyzn. Powód jest prosty. Efekt zabiegu likwidacji zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego jest widoczny niemal od razu. Nie trzeba czekać, aż produkt zacznie działać. Ponadto jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

Jak wygląda zabieg ostrzykiwania kwasem hialuronowym? Oczywiście najpierw odbywa się konsultacja z lekarzem, który omawia cały proces leczenia. Miejsce, w którym będzie odbywał się zabieg jest dokładnie dezynfekowane i znieczulane, tak aby Pacjent nie czuł żadnego bólu. Następnie odbywa się ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Zmarszczki znikają od razu, efekt jest widoczny momentalnie – już w trakcie wykonywania zabiegu. Ile czasu trwa całość? Od 15-20 do 40 minut. W zależności od ilości miejsc do ostrzyknięcia.

Efekty uboczne? Nie ma takich. Jedynie do 72 godzin po zabiegu może występować delikatne zaczerwienienie i obrzęk leczonego obszaru. Po tym czasie wszystko znika, razem z zmarszczkami.

Kiedy stosować kwas hialuronowy do likwidacji zmarszczek?

Jest kilka rodzajów zmarszczek oraz problemów zdrowotnych, do których kwas hialuronowy idealnie się nadaje. Czemu? Otóż zapewnia najlepsze efekty leczenia:

 • opadające kąciki ust,
 • zmarszczki w okolicy brwi,
 • podkrążone oczy,
 • zmarszczki nad górną wargą,
 • “kurze łapki,
 • poziome zmarszczki na czole.

Do leczenia m.in. kurzych łapek używamy również botoksu. Jednak najlepszą metodę leczenia wybiera lekarz podczas indywidualnej rozmowy z Pacjentem.

usuwanie zmarszczek kwas hialuronowyIle kosztuje zabieg usunięcia zmarszczek kwasem hialuronowym?

Wszystko zależy od elementu twarzy, który będzie ostrzykiwany. Jednak możemy zapewnić, że centrum medycyny estetycznej Aspalia z Krakowa oferuje konkurencyjne ceny na krakowskim rynku. Jest to możliwe, ponieważ przez wiele lat pracy wyrobiliśmy sobie bardzo dobrą markę u naszych dostawców. Dzięki temu zapewniamy niskie ceny naszych usług. Nie wierzysz? Sprawdź samemu!

Kwas hialuronowy – Filorga Art Filler 1,2 ml
Powiększanie ust 1200 zł
Modelowanie twarzy (m.in. fałdy nosowo-wargowe, policzki, owal twarzy, marionetki). 1200 zł
Kwas hialuronowy – wypełniacz NEAUVIA INTENSE FLUX 1ml
Wypełnianie i modelowanie policzków 1200 zł
Kwas hialuronowy – wypełniacz NEAUVIA RHELOGY 1ml
Bruzdy wargwo – nosowe, zmarszczki marionetki, modelowanie ust 1200,00 zł

Usuwanie zmarszczek laserem. Jak wygląda zabieg?

Do “walki” ze zmarszczkami wykorzystujemy również laser Palomar Emerge™. Jest to diodowy laser frakcyjny, nieablacyjny amerykańskiej firmy, który można wykorzystywać do wielu rzeczy, np. do odmładzania skóry oraz usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Stosowane przez nas rozwiązanie o nazwie Palomar Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek. Dlatego mogą być Państwo pewni, że laserowe usuwanie zmarszczek jest niezwykle sprawdzoną metodą. W porównaniu do laserów, wykorzystywanych przez konkurencje, nasz zapewnia szybki proces gojenia. 

Zabieg laserowego usuwania/likwidacji zmarszczek jest całkowicie bezbolesny. Nie wymaga podania żadnego środka znieczulającego. Laser frakcyjny Palomar Emerge wprowadza w leczone miejsce mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm.

Laserowe usuwanie zmarszczek. Kiedy NIE można stosować?

Jest kilka sytuacji, w których nie można skorzystać z likwidacji zmarszczek za pomocą lasera:

 • zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne),
 • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
 • nowotwory skóry,
 • fotodermatoza,
 • stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry),
 • okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym,
 • skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających,
 • niedawne peelingi,
 • cukrzyca,
 • ciąża,
 • obniżenie odporności organizmu.

Lekarz na pierwszej wizycie odbędzie z Pacjentem szczegółowy wywiad. Jeśli wystąpi jakaś przyczyna dyskwalifikująca do zabiegu, to na pewno nasz specjalista o tym poinformuje. Pochylimy się z Państwem nad problemem, tak aby w przyszłości można było skorzystać z naszej oferty.

skuteczne usuwanie zmarszczek w krakowieIle kosztuje zabieg laserowego usuwania/likwidacji zmarszczek?

Do usuwania zmarszczek z twarzy używamy sprawdzony laser frakcyjny Palomar Emerge™, który zapewnia doskonałe efekty leczenia. W naszym centrum medycyny estetycznej Aspalia oferujemy konkurencyjne ceny laserowego usuwania zmarszczek. W Krakowie możemy pochwalić się niskimi cenami zabiegów likwidacji niedoskonałości skórnych za pomocą lasera.

Laser frakcyjny Palomar Emerge
Nazwa zabiegu Cena 1 zabiegu Cena pakietu zabiegów
Twarz 1100 zł (3) 3000 zł
Twarz i szyja 1800 zł (3) 5000 zł
Czoło 500 zł (3) 1300 zł
Kurze łapki 300 zł (3) 800 zł
Policzki 500 zł (3) 1400 zł
Podbródek 300 zł (3) 800 zł
Szyja 900 zł (3) 2700 zł
Oczy (powieka górna i dolna) 300 zł
Oczy (powieka górna i dolna i kurze łapki) 500 zł
Usta – zmarszczki palacza 300 zł
Rozstępy, blizny od 100 zł* *cena zależy od wielkości blizny
Dłonie 600 zł
Blizny tarczycy 300 zł

Jak długo utrzymuje się efekt?

Niestety tutaj nie ma jednej konkretnej odpowiedzi. Wszystko zależy od samego Pacjenta, a dokładniej od predyspozycji zdrowotnych, które każdy ma jednak inne. Ponadto ważne jak się odżywia, jak często uprawia sport oraz w jakim jest w wieku. Ważne jest również, aby po zabiegu usunięcia zmarszczek pielęgnować to miejsce za pomocą specjalistycznych preparatów. Nasz lekarz po przeprowadzonym zabiegu wszystko wytłumaczy i przekaże zalecenia.

Drobne zmarszczki. Nie wiem, czy kwalifikują się do zabiegu

Na Państwa twarzy czy w innych miejscach występują obecnie drobne zmarszczki i nie wiecie, czy nadają się one do zabiegu? Choć nie są duże, to jednak powodują u Państwa dyskomfort? Proszę się nie martwić. Zapraszamy do konsultacji z lekarzem, który bardzo dokładnie zbada wszystkie niedoskonałości, odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości, a także doradzi najlepszą metodę usuwania zmarszczek. 

Mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa jako kolejne sposoby na zmarszczki

Jak już wspominaliśmy, w naszym centrum medycyny estetycznej w Krakowie oferujemy kilka sposobów walki z niedoskonałościami skórnymi. Kolejnymi z nich są mezoterapia bezigłowa oraz mikroigłowa. Pierwszy zabieg polega na wykorzystaniu zjawiska krioterapii, czyli działania ujemnych temperatur w celu usunięcia zmarszczek. Specjalna sonda, która uwalnia zimno o temperaturze od -10 do -18C. Gwałtowne obniżenie temperatury skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek. Zabieg mezoterapii bezigłowej sprawdza się w ujędrnieniu skóry  twarzy, szyi i dekoltu, ale także unosi opadające policzki. Mezoterapia bezigłowa jest niezwykle często stosowana jako zabieg koktajlowy, bankietowy, ponieważ efekty widoczne są od razu. Z kolei zabieg mezoterapii mikroigłowej pozwala na wprowadzeniu do skóry preparatu zawierającego substancje odżywcze, regenerujące albo lecznicze (w zależności od potrzeb) Wykorzystywany jest do tego specjalny system mikroigieł. Obie metody są bezbolesne.

Usuwanie zmarszczek u mężczyzn

W naszym centrum medycyny estetycznej dbamy również o cerę mężczyzn, którzy również mogą mieć problem z zmarszczkami. Szczególnie może to dokuczać osobom, które zarabiają za pomocą swojego wyglądu, np. aktorzy, konferansjerzy. Dla nich jest bardzo ważne, aby jak najdłużej zachować pięknej jakości cerę i młodą twarz. Nasze zabiegi usuwania zmarszczek, u mężczyzn, za pomocą różnych metod (m.in. laser, kwas hialuronowy, fibryna bogatopłytkowa, mezoterapia) gwarantują pozbycie się problemu zmarszczek, np. na czole, twarzy i innych wrażliwych miejscach ciała. Mężczyźni macie jakiekolwiek wątpliwości odnośnie naszych usług? Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego.

usuwanie zmarszczek mężczyzni krakówUsuwanie zmarszczek w konkurencyjnych cenach

Nasze centrum medycyny estetycznej Aspalia w Krakowie może pochwalić się niezwykle korzystnymi i konkurencyjnymi cenami naszych usług. Dotyczy to również zabiegu usuwania zmarszczek u kobiet i mężczyzn. Ponadto każdą kwotę za dowolną metodę leczenia można rozłożyć na płatności ratalne.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI