fbpx
 

Komfort

Komfort

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej Kraków BronowiceDzięki naszej lokalizacji mogą Państwo łatwo do nas dojechać, omijając przy tym coraz bardziej dające się we znaki korki – nie muszą Państwo już jechać do centrum Krakowa, żeby skorzystać z kilku różnych usług – zapewniamy o kompleksowości naszych usług.

Prywatny parking daje możliwość zaparkowania tuż przed budynkiem, a ten jest w pełni przygotowany dla osób niepełnosprawnych – począwszy od specjalnie wyznaczonego miejsca parkingowego, niewielkiego podjazdu do drzwi wejściowych, a skończywszy na windzie i toaletach.

W trosce o jak największy komfort poczekalnia oraz gabinety wyposażone są w centralnie sterowaną klimatyzację i wentylację mechaniczną, szczególnie przydatną w upalne letnie dni. Wygodne sofy pozwalają na chwilę odpoczynku od codziennego zgiełku i pędu. Do Państwa dyspozycji w poczekalni jest dystrybutor z zimną i ciepłą wodą, ekspres do kawy, bieżąca prasa, a także liczne foldery dotyczące zabiegów wykonywanych w naszych gabinetach i gabinetach naszych partnerów.

W tle słychać, miłą dla ucha muzykę, która, mamy nadzieję, umila Państwu czas.

Mamy również udogodnienia dla mam z małymi dziećmi – pociechy mogą zostać w specjalnie przygotowanej dla nich poczekalni dla najmłodszych, podczas gdy mama może w tym samym czasie zrelaksować się podczas zabiegów medycyny estetycznej leżąc na jednym z foteli z podgrzewanymi leżankamiBezpieczeństwo zabiegów jest dla nas najważniejsze. Dlatego też stosujemy materiały jednorazowe,  wszystkie preparaty mają odpowiednie wymagane unijne certyfikaty środków leczniczych. Sprzęt i urządzenia mają również odpowiednie atesty i certyfikaty medyczne, są również nowe, mają pewne i nowe głowice. Tym bardziej mogą się Państwo czuć bezpiecznie.

W recepcji mogą Państwo zakupić produkty do pielęgnacji  rekomendowane przez nasz zespół. Płatności mogą Państwo dokonywać w rejestracji w dogodnej dla siebie formie: gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, stałym pacjentom oferujemy również możliwość dokonywania przelewów.

Zdajemy sobie również sprawę, że czas bardzo szybko płynie i mając na głowie wiele spraw mogą Państwo zapomnieć o ustalonej wizycie. Dlatego też nasze rejestratorki dzień przed planowaną wizytą przypomną Państwu o zarezerwowanym terminie kolejnej wizyty, jak również o wizycie kontrolnej zalecanej przez specjalistów.

Currently I write mt thesis for PhD and it takes a lot of time. Fortunately, I’ve found writemydissertationforme.co.uk, a resource where I can buy dissertation in UK. It saves a lot of time and I can even visit interesting places.

Uprzejmie również Państwa prosimy o odpowiednio wczesne, przynajmniej kilka dni wcześniej, powiadomienie nas o zmianie lub rezygnacji wizyty tak, aby inni pacjenci, którzy często czekają na wizytę, mogli zostać szybciej przyjęci.

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 882 11 88 90

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
aspalia@aspalia.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI