fbpx
 

Powiększanie ust Kraków

Powiększanie ust Kraków

Twoje usta nie są już tak jędrne jak kiedyś? Zapadają Ci się kąciki ust, a może po prostu bardzo zbladły? Chcesz im podarować “drugie życie”? W takim razie koniecznie musisz zainteresować się naszymi metodami powiększania i modelowania ust w centrum medycyny estetycznej Aspalia w Krakowie. Oferujemy całkowicie bezpieczne i bezbolesne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, które wykonujemy u kobiet i mężczyzn.

Powiększanie i modelowanie ust. Kiedy warto się udać na zabieg?

Powiększanie i modelowanie ust z wiekiem staje się koniecznością. Nasze usta stają się bowiem bardziej wiotkie, tracą jędrność i swój młodzieńczy kształt. Zwężają się, nie są tak wywinięte na zewnątrz, bardziej się zapadają do środka jamy ustnej, pojawiają się asymetrie, zmieniają proporcje między górną i dolną wargą, a kontur ust ulega zatarciu. Wtedy jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z profesjonalnego zabiegu powiększania lub modelowania ust. W naszym centrum medycyny estetycznej wykorzystujemy do tego celu kwas hialuronowy, który zapewnia błyskawiczny efekt oraz bezpieczeństwo Pacjenta.

Jakie są wskazania do zabiegu modelowania i powiększania ust?

Zabieg powiększania lub modelowania ust wykonuje się również kiedy są takie zalecenia lekarskie. W ten sposób codziennie życie ma być łatwiejsze, przyjemniejsze i nie dostarczać już przykrości. Kiedy warto skorzystać z takiej możliwości? Oprócz własnych chęci, są konkretne wskazania, które podczas codziennej egzystencji mogą być uciążliwe:

 • zbyt małe usta,
 • zbyt wąskie usta,
 • wada zgryzu,
 • asymetria zgryzu,
 • starzenie się ust, tzw. opadające kąciki ust, “zmarszczki palacza”,
 • suche i pękające usta.

Nie wiesz, czy problem, który Ciebie dotyczy nadaje się do leczenia przez specjalistę? Zapraszamy do osobistego kontaktu z lekarzem, który podczas pierwszej wizyty oceni, czy jest potrzebny zabieg powiększenia lub wymodelowania ust. 

Jak przebiega zabieg powiększania i modelowania ust?

Boisz się, że zabieg powiększenia ust będzie bolesny? Spokojnie! Pacjent nie będzie czuł żadnego bólu, ostrzyknięcie jest całkowicie bezbolesne. Lekarz specjalista przed rozpoczęciem zabiegu omawia wszystko, co będzie robił. Tak, aby Pacjent wiedział, to co będzie robione na każdym kroku. W ten sposób eliminujemy niepotrzebny stres. Po zakończeniu wywiadu, lekarz podaje środek znieczulający, który odpowiada za całkowity brak bólu podczas zabiegu. Następnie specjalista za pomocą, naprawdę, cienkiej igły wprowadza preparat w postaci kwasu hialuronowego. Całość trwa około 30 minut. Dokładny czas procedury zależy od współpracy na linii lekarz-pacjent i ilości wstrzykiwanego materiału.

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania i modelowania ust

Niestety nie każda kobieta zainteresowana poprawą kształtu swoich ust może skorzystać z zabiegu. Istnieją pewne sytuacje oraz dolegliwości zdrowotne, które dyskwalifikują drogie Panie już na początku. Już na pierwszej wizycie w centrum medycyny estetycznej Aspalia lekarz specjalista oceni, czy istnieją jakiekolwiek przeciwwskazania do zabiegu powiększania i modelowania ust.

Lista wszystkich sytuacji, w których NIE można powiększyć lub wymodelować usta:

 • karmienie piersią,
 • ciąża,
 • nadwrażliwość na emlę, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,
 • nowotwory,
 • skłonność do bliznowców,
 • epilepsja, porfiria,
 • aparat ortodontyczny,
 • planowany zabieg z zakresu chirurgii szczękowej,
 • świeża opryszczka,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • tendencje do blizn przerostowych,
 • uczulenie lub nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Jakie zabiegi powiększania i modelowania ust wykonujemy w naszym centrum medycyny estetycznej?

Wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej i regeneracyjnej, które pomogą w odtworzeniu pierwotnego kształtu ust, nawilżą je, ale również pomogą im dodać wyrazistości. Nasza metoda leczenia jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna dla Pacjenta.

Nasi lekarze specjaliści stosują preparaty na bazie kwasu hialuronowego.

Jakie efekty daje kwas hialuronowy w powiększaniu ust?

Zabiegi powiększania oraz modelowania ust u każdej kobiety wykonujemy z wykorzystaniem preparatów bazujących na kwasie hialuronowym. Nie dość, że jest bezpieczny, to jednocześnie zapewnia błyskawiczne efekty:

 • powiększenie ust,
 • wymodelowanie ust, nadanie im naturalnego kształtu,
 • redukcja skutków starzenia się ust,
 • poprawa kolorytu ust,
 • poprawa i redukcja opadających kącików ust.

Jak długo utrzymują efekty po zastosowaniu kwasu hialuronowego?

Wszystko zależy od tego jak będziemy dbać o swoje zdrowie po zabiegu powiększenia lub modelowania ust. Przeważnie efekt utrzymuje się do 9-12 miesięcy, ale jest kilka czynników, które wpływa na czas utrzymywania się zmian. Przede wszystkim to wiek Pacjenta. Ponadto ważna jest kondycja skóry, na którą ma wpływ aktywny tryb życia, zdrowe odżywianie oraz aktywne korzystanie z promieni słonecznych.

Zalecenia po zabiegu kwasem hialuronowym

Zabieg powiększenia i modelowania ust za pomocą kwasu hialuronowego jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Zaraz po nim może okazać się, że usta są delikatnie opuchnięte i pojawi się delikatny siniak. To naturalna reakcja organizmu. Wszystko zniknie i wróci do normy w ciągu 2-3 dni. Po samym zabiegu należy pamiętać, żeby przez kilka godzin zrezygnować z nadmiernych odkształceń mimicznych. Nie wolno również dotykać miejsca, w którym był wstrzykiwany kwas hialuronowy. Osoby, które regularnie opalają się lub korzystają z solarium muszą zrezygnować z tej przyjemności przez około 3 dni. Nie należy również latać samolotem, unikać wszelkich aktywności fizycznych, picia alkoholu i palenia papierosów. Wszystkie zalecenia, jak się zachowywać po zabiegu usłyszą Państwo bezpośrednio od lekarza specjalisty.

Czy powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest bezpieczne?

Bardzo często słyszymy właśnie to pytanie. Nie ważne, czy przychodzą do nas Państwo osobiście, czy kontaktujecie się z nami telefonicznie. Czy powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest bezpieczne i nie spowoduje żadnych skutków ubocznych? Odpowiedź brzmi: kwas hialuronowy jest całkowicie bezpieczny. Wstrzykiwany przez nas kwas hialuronowy jest nieszkodliwy dla organizmu: nie daje żadnych reakcji alergicznych. 

Czy powiększanie ust można łączyć z innymi zabiegami?

W centrum Aspalia oferujemy liczne zabiegi, które wykonujemy u kobiet oraz mężczyzn. Czy powiększanie ust można łączyć z innymi procedurami? Można, ale nie z wszystkimi. Duże znaczenie ma czas jaki upłynął od poprzedniej wizyty u specjalisty. O tym, czy można połączyć metody lecznicze zadecyduje lekarz.

Powiększanie i modelowanie ust u mężczyzn? Oczywiście!

Chociaz te zabiegi najczęściej wybierane są przez płeć piękną, to jednak mężczyźni mogą również skorzystać u nas z zabiegu powiększania lub modelowania ust. Wiemy, że również płeć silna musi dbać o siebie, szczególnie jeśli pełni rolę publiczną lub zarabia za pomocą swojego wyglądu. Mamy tutaj na myśli aktorów, modeli, konferansjerów. Nasi lekarze specjaliści mają już duże doświadczenie w zakresie powiększania i modelowania ust u mężczyzn. Prosze się nie obawiać, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Centrum medycyny estetycznej Aspalia w Krakowie dba również o mężczyzn.

Doświadczona kadra

W naszym centrum medycyny estetycznej Aspalia w Krakowie pracują lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Przez cały czas rozwijają swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu szkoleniach i konferencjach organizowanych przez instytucje publiczne oraz firmy. Nasi lekarze sami dbają oto, aby się rozwijać i podnosić swoje umiejętności. Dzięki czemu wiemy, że wszystkie oferowane przez nas zabiegi wykonywane są przez najlepszych w swojej branży i są całkowicie bezpieczne dla Pacjentów.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI