fbpx
 

Termolifting twarzy i brzucha – Kraków

termolifting twarzy kraków

Termolifting NIR Harmony emituje światło podczerwone, które pozwala uzyskać efekt termoliftingu. Światło ma jednocześnie działanie kojące. Miejscowe rozgrzanie skóry wywołuje produkcję nowego kolagenu, co wpływa na znaczną poprawę napięcia. Zabieg jest bardzo komfortowy, a w trakcie jego wykonywania odczuwalne jest ciepło wytwarzane przez szafirową głowicę. Bezpośrednio po zabiegu, na twarzy przez kilka godzin może utrzymywać się delikatny rumień. NIR nazywany jest często bezinwazyjnym liftingiem skóry. To obecnie jedna z najskuteczniejszych kuracji ujędrniających, poprawiających gęstość skóry i redukujących zmarszczki. Można go stosować na każdym elemencie ciała: twarz, szyja, dekolt, uda, łydki, ręce. Co ważne, jest to usługa całkowicie bezpieczna! Przed każdym zabiegiem możesz zadać dowolną ilość pytań specjaliście, który wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Jak działa Termolifting?

Urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewa rozciągnięte z wiekiem włókna kolagenowe – te z kolei obkurczają się do ich pierwotnej długości. Rezultatem jest wyraźne odzyskanie dawnego napięcia i elastyczności skóry, a w rezultacie wygładzenie zmarszczek, poprawa owalu twarzy, podniesienie opadających policzków, usuwanie przebarwień i odmłodzenie twarzy. Efekty zabiegu są takie, że skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta. Termolifting można przeprowadzić także na innych elementach ciała, np. dekolt, szyja.

Do tego dochodzi jeszcze efekt długofalowy – stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych w skórze. Jest to niezwykle ważne w czasie np. usuwania blizn. Dzięki temu ilość kolagenu wzrasta o około 30%. Zwiększa się w konsekwencji gęstość skóry. Usuwanie blizn nie jest łatwe, dlatego warto zaufać specjalistom.

Czy Termolifting jest bezpieczny?

Urządzenia wykorzystujące promieniowanie podczerwone są wykorzystywane od kilkudziesięciu lat, więc są dokładnie przebadane. Ściśle określone parametry i dokładna procedura sprawia, że promieniowanie działa na określone warstwy skóry i poza te warstwy nie mają możliwości się wydostać, powodując zmiany w innych tkankach. Korzystamy tylko i wyłącznie ze sprzętów najwyższej jakości oraz współpracujemy tylko z najlepszymi producentami na rynku. Ważne jest dla nas Państwa bezpieczeństwo podczas zabiegu termoliftingu.

Postępowanie przedzabiegowe:

Przed przyjściem do nas na zabieg termoliftingu nie należy się jakoś specjalnie przygotowywać.  Jedyny koszt to właśnie sam zabieg.

Należy tylko pamiętać, aby minimum dwa tygodnie przed zabiegiem nie opalać się (naturalnie, solarium). Ponadto należy pamiętać, żeby nie wykorzystywać żadnych peelingów chemicznych do złuszczania skóry.

 Termolifting – wskazania

Kiedy najlepiej wykonać termolifting (lifting twarzy i ciała) dowolnej części ciała, np. twarzy, dekoltu, ud czy brzucha? Jest kilka wskazań, które jeśli występują  to należy je skonsultować ze specjalistą, który najlepiej będzie wiedział, czy można wykonać terapię. Nasz lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad z Pacjentem i na jego podstawie oceni, czy efekty zabiegu będą odpowiednie.

Najczęściej występujące wskazania do wykonania termoliftingu NIR to:

 • postępujące procesy starzenia się skóry,
 • wiotkość,
 • utrata jędrności,
 • bóle mięśni i stawów,
 • sztywność stawów.

Przeciwwskazania:

Chociaż jest to całkowicie bezpieczny zabieg, to jednak jest kilka przeciwwskazań, które jeśli występują, to niestety eliminują możliwość wykonania zabiegu. Bezpieczeństwo Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Przed skontaktowaniem się z nami należy przeanalizować poniższą listę.  Nasz specjalista zawsze przed zabiegiem przeprowadza pełny wywiad środowiskowy i na pewno przedstawi wszystkie przeciwwskazania.

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu NIR:

 • ciąża i laktacja,
 • choroby nowotworowe skóry i inne,
 • bielactwo,
 • rozległe tatuaże,
 • bliznowce w obszarze leczenia,
 • cukrzyca,
 • epilepsja,
 • zażywanie leków przeciwzakrzepowych,
 • zaburzenia hormonalne,
 • rozrusznik serca,
 • nadciśnienie,
 • skłonność do krwotoków,
 • uszkodzenia naskórka w obszarze zabiegowym,
 • choroby wirusowe, bakteryjne i grzybicze skóry
 • opryszczka,
 • metalowe implanty,
 • zapalenia stawów,
 • gorączka i stany osłabienia odporności,
 • nadwrażliwość skóry.

Zalecenia pozabiegowe:

Zabieg  jest mało inwazyjny i zaraz po nim można wrócić do normalnej aktywności. W nielicznych przypadkach skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i może wystąpić obrzęk. Najczęściej te objawy ustępują 24 h po zabiegu.

Termolifting po urodzeniu dziecka?

Sporo kobiet dzwoni do nas z pytaniem, czy można wykonać u nas w gabinecie termolifting jeśli jest się po urodzeniu dziecka. Odpowiedź brzmi: Tak. Nie ma żadnych przeciwwskazań. Jeśli tylko pod względem medycznym wszystko jest zagojone i wyleczone, to za pomocą termoliftingu NIR można ujędrnić skórę brzucha. Polecamy również ten zabieg dla osób, które w krótkim czasie zrzuciły kilkanaście kilogramów i teraz cierpią z powodu obwisłej skóry. Modelowanie sylwetki jest prostsze z pomocą naszego sprzętu.

Ile trwa zabieg termoliftingu?

Wszystko zależy tak naprawdę od wybranej części ciała, nad którą nasi specjaliści będą pracować. Jednak z reguły czas zabiegu termoliftingu NIR trwa od 30 do 60 minut. Chociaż czasami może być nieco dłuższy. Jednak najważniejszy jest końcowy efekt, a nie czas zrealizowanej procedury.

Cena termoliftingu

Zabieg termoliftingu w naszym gabinecie wykonujemy z wykorzystaniem najlepszego sprzętu oraz sprawdzonych rozwiązań. Musimy dodać, że cena termoliftingu jest zależna od części ciała.

Termolifting – Harmony NIR
Twarz / szyja / dekolt 600 zł
Twarz i szyja 1000 zł
Twarz, szyja i dekolt 1500 zł
Brzuch / pośladki 1500 zł

Nie jesteśmy jedynym gabinetem w Krakowie oraz okolicy, które oferuje termolifting, ale możemy się pochwalić bardzo konkurencyjnymi cenami na rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kontakt z odpowiednimi firmami zaowocował tym, że mamy bardzo korzystne warunki finansowe z firmami, z którymi współpracujemy. Dlatego dla Państwa mamy atrakcyjne ceny dotyczące każdego zabiegu, w tym właśnie termoliftingu. Zaufaj nam i umów się na pierwszą wizytę! 

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI