fbpx
 

Blog

Termolifting, czyli ciepły lifting bez skalpela

Termolifting – ciepły lifting bez skalpela

Aspalia - termolifting - ciepły lifting-bez-skalpelaZ wiekiem pojawiają się zmarszczki i bruzdy, skóra na twarzy zaczyna wiotczeć, traci elastyczność i staje się coraz bardziej podatna na działanie siły grawitacji. Każda kobieta chciałaby ten proces zatrzymać, a istniejące już zmarszczki i niedoskonałości zlikwidować. To jest możliwe dzięki bezinwazyjnemu liftingowi. Termolifting – ciepły lifting bez skalpela – to bezpieczny i efektywny zabieg bez interwencji chirurgicznej. Zabieg wykorzystuje połączenie  podczerwieni, fal radiowych oraz krioterapii, dzięki temu ciepło wnika w głąb skóry i pobudza włókna kolagenowe.

W Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej zabieg termoliftingu wykonujemy przy pomocy urządzenia NIR Harmony. Głowica NIR emituje światło podczerwieni, które oprócz efektu termoliftingu ma również działanie kojące. Zabieg jest niezwykle szybki, komfortowy i praktycznie bezbolesny, a w trakcie wykonywania odczuwalne  jest ciepło wytworzone przez głowicę.

Termolifting – ciepły lifting bez skalpela – kiedy można zobaczyć efekty?

Efekt ujędrnienia i rozświetlenia cery dostrzegalny jest natychmiast w trakcie zabiegu. Najbardziej spektakularne rezultaty odmłodzenia skóry obserwujemy w czasie od 3-6 miesięcy po zabiegu. Terapia wymaga przeprowadzenia serii zabiegów, a ich ilość zależy od oceny kondycji skóry.

Zabieg termoliftingu pomaga łagodzić obrzęki, zmniejsza worki pod oczami, niweluje drobne zmarszczki i cienie pod oczami. Przeciwdziała również obwisłym policzkom, podbródkowi i luźnej skórze na szyi. Dzięki temu w konsekwencji  uzyskamy efekt odmłodzenia. Aby wygładzić większe zmarszczki w górnej części twarzy, zapraszamy na botoks.

 

Termolifting – ciepły lifting bez skalpela – czy tylko na twarz?

Termolifting – ciepły lifting bez skalpela – możemy stosować także nie tylko na twarz, ale możemy również wykorzystać do zabiegów na ciało. Podczerwień bowiem będzie wpływała na redukcję cellulitu, lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej, a także będzie pomagała pozbyć się zwiotczałej skóry.

Zapraszamy do Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej, gdzie nasz zespół pomoże wydobyć z Państwa piękno, odzyskać dobre samopoczucie i pewność siebie.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI