fbpx
 

Blog

Metamorfoza z Panią Teresą – zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało

Metamorfoza z Panią Teresą – zabiegi kosmetologiczne na twarz i ciało

Zabiegi na ciało

Pani Teresa miała problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, boczków i ud. Seria połączonych zabiegów z Falą uderzeniową ZWavePro i endermologią Icoone pomogły w pozbyciu się wiotkości skóry oraz ujędrnieniu jej.

Dodatkowo drenaż limfatyczny Icoone pozwolił na pozbycie się obrzęków limfatycznych oraz nadmiaru wody, który Pani Teresa gromadziła. Dzięki zabiegom brzuch się ujędrnił, ilość tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i boczków zmalała. Ponadto okolica ramion również została wyszczuplona.

Przeczytajcie opinię Pani Teresy na temat zabiegów Falą uderzeniową i Icoone:

„Zabiegi przy użyciu fali uderzeniowej wykonywane były na okolicę brzucha. Kosmetolog wyjaśniła mi, że urządzenie emituje fale, które powodują lepszy przepływ krwi i że dzięki zabiegom zwiększa się też ilość kolagenu w skórze – pewnie przez to skóra stała się gładsza i bardziej jędrna. Icoone – to zdecydowanie jeden z moich ulubionych zabiegów, którym zostałam poddana, a właściwie moje ciało. Po założeniu specjalnego ubranka, kosmetolog masowała całe moje ciało specjalnymi rolkami, które tak jakby trochę zasysały skórę. Po drenażu limfatycznym, miałam dobierane specjalne programy, które skupiały się na najbardziej newralgicznych miejscach np. na brzuchu, udach i pośladkach. Ich celem było wymodelowanie, a także zwiększenie napięcia skóry.”

Zabiegi na twarz

Pani Teresa miała dużą ilość martwego naskórka na skórze twarzy, który długo nie był usuwany. Między innymi z tego powodu pojawiały się u Pani Teresy problemy z rozszerzonymi porami.

Pani Teresa przeszła przez precyzyjnie wykonane zabiegi mikrodermabrazji diamentowej, a także zabiegi z kwasem migdałowym. W taki sposób złuszczony naskórek i dodatkowo działanie kwasu sprawiło, że pory zostały zmniejszone, a skóra rozjaśniła, nabrała blasku i świeżości.

Następnie wykonany został zabieg oczyszczania wodorowego AquaPeel H2, który pozwolił na ostateczne doczyszczenie skóry, dotlenienie, a także intensywne nawilżenie.

Przeczytajcie opinię Pani Teresy na temat oczyszczania wodorowego skóry:

„Zabieg był dla mnie niesamowicie przyjemny. Zabieg składał się z kilku etapów, ale wszystkie były bardzo przyjemne. Po zabiegu skóra była wyraźnie oczyszczona i czułam się tak, jakby skóra była bardziej napięta. Efekt końcowy to też widoczne rozjaśnienie mojej poszarzałej skóry”.

Przeprowadzone zabiegi przygotowały Panią Teresę na dalsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Obserwujcie naszego bloga – ciąg dalszy metamorfozy z Panią Teresą nastąpi!

A jeśli marzysz o swojej metamorfozie – zadzwoń i umów się na wizytę!

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

tel. 882 11 88 90

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI