fbpx
 

Blog

Wyszczuplanie ciała

Fala uderzeniowa skuteczny sposób na wyszczuplanie ciała

Poszukując szybkich sposobów na wymodelowanie sylwetki, a przede wszystkim brzucha – tak, aby zmieścić się w sukienkę o dwa rozmiary mniejszą, warto sięgnąć po rozwiązania medycyny estetycznej. Skutecznym rozwiązaniem są zabiegi, które dotleniają skórę, a także pozwalają organizmowi pozbyć się nadmiaru wody z organizmu.

W Aspalii Centrum Medycyny Estetycznej do rodziny zabiegów modelujących i liftingujących ciało (Icoone, HIFU i karboksyterapia-reology2) dołączyła medyczna Fala uderzeniowa ZWavePro, która skutecznie radzi sobie z konturowaniem ciała, usuwaniem cellulitu, a także redukcją rozstępów. 

Na czym polega zabieg?

Fale radialne emitowane są przez specjalne urządzenia, które ściskają komórki tłuszczowe, a następnie rozbijają ich strukturę. W ten sposób struktura tkanki tłuszczowej ulega destabilizacji, a jej elementy zostają usunięte z organizmu w procesach metabolicznych. Usunięcie warstwy tłuszczu to nie jedyna zaleta zabiegu. Fala uderzeniowa zwiększa przepływ krwi oraz zapewnia efekt drenażu limfatycznego. Dzięki temu organizm może pozbyć się większej ilości produktów ubocznych przemiany materii, a także skuteczniej usunąć wspomniane komórki tłuszczowe. Co więcej fala uderzeniowa wpływa na jędrność i elastyczność skóry, ponieważ pobudza ją do produkcji kolagenu. W wyniku jej działania następuje także odnowa komórkowa, co często jest wykorzystywane w leczeniu blizn czy redukcji rozstępów. Ponadto fala uderzeniowa jest wykorzystywana w walce z cellulitem. Seria zabiegów pozwala skutecznie pozbyć się nierównej struktury skóry, a także znajdujących się pod nią złogów tłuszczowych.

Efekty zabiegu

Metoda jest całkowicie bezbolesna i nie powoduje dyskomfortu pacjenta. Zabieg nie wymaga także rekonwalescencji. Najczęściej trwa około pół godziny, a nawet mniej w zależności od efektów, jakie chcemy uzyskać. Zazwyczaj stosuje się serię kilku zabiegów, nawet około 10, w odstępach kilkudniowych. Co ważne efekty działania fali uderzeniowej pojawiają się natychmiast, a najlepiej widoczne są po 2-3 miesiącach od ostatniego zabiegu.

 

Serdecznie zapraszamy również na zabiegi z użyciem botoksu.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI