fbpx

Blog

Piękny biust

Ujędrnianie biustu

Termolifting NIR to urządzenie do bezoperacyjnego i bezbolesnego termoliftingu skóry twarzy i ciała. Błyskawicznie, bezboleśnie i skutecznie ujędrnia skórę oraz rzeźbi kształt piersi i odmładza twarz, szyję i dekolt. Technologia swoje liftingująco – odmładzające działanie osiąga dzięki zastosowaniu światła podczerwonego IR.
Głowica urządzenia emituje promieniowanie podczerwone IR o specjalnie dobranej długości fali, powodując podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co skutkuje ich skurczeniem się do pierwotnej długości. W efekcie skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie i elastyczność. Drugim, długofalowym skutkiem zabiegu, jest pobudzenie i stymulowanie komórek skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych. Ich produkcja zostaje zwiększona o około 30%, co pogłębia efekt liftingu. Proces tworzenia kolagenu następuje stopniowo, stąd końcowy efekt odmłodzenia skóry uzyskujemy od 3 od 6 miesięcy po sesji.
Zabieg jest bardzo przyjemny dla pacjenta, w jego trakcie odczuwa się na przemian ciepło i chłód. Trwa on ok. 20-40 minut, a po jego wykonaniu pacjent może od razu wrócić do normalnej aktywności.

Marzysz o wygładzeniu zmarszczek mimicznych? Zapraszamy na botoks.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI