fbpx

Blog

powiększanie ust mężczyzna kraków

Zabiegi dla mężczyzn

Experci męskiej pielęgnacji

Narażona na codzienne podrażnienia męska skóra, choć starzeje się wolniej od skóry kobiety wymaga troskliwej i systematycznej pielęgnacji.

Zawartość kolagenu w skórze męskiej jest większa niż w skórze kobiet, jednak popełniane błędy pielęgnacyjne mogą powodować powstawanie głębokich zmarszczek. Dodatkowo stres i intensywny tryb życia narażają skórę na utratę jędrności i nadmierne przesuszenie.

Coraz więcej mężczyzn przyznaje się do tego, że korzysta z kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Idealnym rozwiązaniem pielęgnacyjnym męskiej skóry twarzy jest zabieg Filorga CrioLift .Uwielbiają go gwiazdy, polecają polscy i światowi eksperci. To dzięki niemu skóra jest promienna, odświeżona i doskonale ujędrniona. 

W Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej panowie mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej m.in. z ciekawego zabiegu jakim jest mezoterapia igłowa. Terapia ma silne działanie odżywcze, przeciwzmarszczkowe, a także ochronne. Powoduje, że skóra już po jednym zabiegu staje się napięta, o jednolitym kolorycie i widocznym blasku. 

Pielęgnacja ciała

Mężczyźni boją się bólu, zresztą nie tylko oni. Często medycyna estetyczna kojarzy im się właśnie z bólem dlatego rzadziej korzystają z tego typu zabiegów. Dostępne na rynku nowoczesne technologie powodują, że nawet zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są niezwykle przyjemne i bezbolesne.

Tym sposobem można w łatwy sposób zrzucić kilka zbędnych kilogramów za pomocą zabiegów z zakresu endermologii. Icoone  polega na precyzyjnym masażu ciała specjalnymi głowicami wyposażonymi w mikrootworki. Podczas zabiegu pacjentowi zakłada się specjalne ubranko, na którym każda z rolek zasysając powietrze zapewnia intensywną stymulację każdego milimetra skóry. Masaż próżniowy nie rozciąga skóry, nie rozgrzewa układu limfatycznego, nie powoduje urazów. Przynosi szybkie efekty w postaci modelowania sylwetki oraz zalegającego tłuszczu. Masaż próżniowy pozwala na wyrzeźbienie sylwetki, a także na utratę kilku kilogramów O tym zabiegu mówi się również, że jest najbardziej przyjemnym zabiegiem tych czasów. Kiedy My spokojnie się relaksujemy się, Nasze ciała przechodzą prawdziwą metamorfozę. 

W Aspalii skorzystać możesz również z zabiegów wygładzenia zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI