fbpx
 

Blog

Osocze bogatopłytkowe – ortopedia i leczenie stawów

Osocze bogatopłytkowe – ortopedia i leczenie kolan

Zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego czy komórek macierzystych, stają się coraz bardziej popularne nie tylko na świecie, ale również w Polsce. Sportowcy ze światowej czołówki są leczeni z urazów i schorzeń układu ruchu właśnie za pomocą osocza bogatopłytkowego.

Osocze bogatopłytkowe to naturalna metoda wykorzystywana w leczeniu urazów i schorzeń układu ruchu. Zabiegi dostępne są dla wszystkich, którzy odczuwają dyskomfort związany z bólem stawów, ścięgien i tkanek. Łokieć tenisisty, ból kolan, a także uszkodzenia chrząstki, które powstały w wyniku zbyt długiego siedzenia, można poddać terapii bazującej na własnej krwi.

Coraz cześciej w ortopedii, stosuje się metody terapii regeneracyjnej z osocza bogatopłytkowego. Wykorzystywane w niej naturalne źródła czynników wzrostu – płytki krwi, po podaniu pacjentowi w chore tkanki silnie stymulują napr

awę uszkodzonych ścięgien, wiązadeł, a także chrząstki. Dzięki tej metodzie, można osiągnąć szybkie i stabilne efekty w postaci poprawy sprawności ruchu, a także uśmierzenia bólu.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI