fbpx
 

Blog

Cellulit, rozstępy, cienie pod oczami. Jeden zabieg wiele możliwości.

Cellulit, rozstępy, cienie pod oczami. Jeden zabieg wiele możliwości

Upragnione wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Czas pomyśleć o sposobach, które w szybki sposób przywrócą skórze blask, jędrność i elastyczność. Przed wystąpieniem na plaży w kostiumie kąpielowym warto pomyśleć również o redukcji cellulitu i rozstępach. Przystąp do dzieła i zaskocz na plaży piękną skórą.

Wszyscy wiemy, że skóra z wiekiem się starzeje. Czasami proces ten zachodzi znacznie szybciej, niż powinien w wyniku niezdrowego trybu życia. Złe odżywianie, mało ruchu, a także palenie papierosów przyczyniają się do powstawania zmarszczek, wiotczenia skóry, a także worków i cieni pod oczami.

To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. Problemów ze skórą jest o wiele więcej: widoczne rozstępy lub blizny, cellulit, nadmierne nagromadzenie tkanki tłuszczowej. Walczymy z tym na setki sposobów, marząc o tym jak najbardziej skutecznym. Najnowsze aparaty do karboksyterapii mają możliwość podgrzewania podawanego gazu do temperatury nieco wyższej niż temperatura ciała, przez co niemiłe odczucia są mocno zniwelowane, a cały zabieg niemal przyjemnością. Podawany dwutlenek węgla (CO2) przenika do okolicznych tkanek. Efektem tego jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych.

Karboksyterapia ma wiele innych zalet. Wzmacnia cebulki włosowe, zapobiegając tym samym wypadaniu włosów, natomiast dzięki pobudzaniu krążenia likwiduje dokuczliwy efekt zimnych dłoni oraz stóp. Dodatkowo likwiduje cellulit, zwiotczenia skóry, a także odmładza.
Za pomocą dwutlenku węgla można osiągnąć spektakularne efekty:

  • redukcja cellulitu na poziomie 89%
  • wypadanie włosów – redukcja 77% 
  • cienie pod oczami – redukcja 90%
  • rozstępy/blizny – redukcja 97% 
  • wiotkość skóry – redukcja 90%

Karboksyterapia przynosi rezultaty, jeśli jest stosowana w seriach. W zależności od obszaru i problemu wyjściowego. Warto jednak zdecydować się na taką terapię, gdyż efekty są spektakularne.

Chcesz wygładzić zmarszczki mimiczne? Przeczytaj,  czy botoks będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI