fbpx
 

Blog

Metamorfoza z Panią Urszulą – zabiegi medycyny estetycznej na twarz

Metamorfoza z Panią Urszulą

Pani Urszula w końcu dojrzała do tego, żeby przejść metamorfozę:

„Zgłosiłam się do projektu metamorfozy, ponieważ uznałam, że najwyższa pora, aby coś zmienić w swoim życiu – poczuć się młodziej, bardziej atrakcyjną i uwierzyć w siebie. Zawsze miałam problemy z cieniami pod oczami, a w ostatnich latach zaczęłam dostrzegać brak jędrności skóry. Na co dzień nie mam czasu, żeby zadbać o siebie, a życie w biegu utrudnia mi pielęgnację twarzy i ciała. Mam już dość tego, że moja skóra jest szara i pozbawiona blasku, bo dodaje mi to lat. Od lat też wstydzę się swojego uśmiechu. Jestem towarzyska, lubię rozmawiać z ludźmi, ale niestety czuję się skrępowana i odsuwam się na bok. Najczęściej zasłaniam twarz, co nie pozwala mi naprawdę docenić czasu z bliskimi. Myślę, że zabiegi pomogłyby mi przestać wstydzić się, odzyskać swój dawny uśmiech, a także wiarę w siebie.”

W związku z tym metamorfoza została dokładnie zaplanowana. A w niej zostały zaplanowane poszczególne zabiegi tak, aby poprawić wygląd Pani Urszuli, odjąć jej kilka lat i sprawić, by poczuła się lepiej.

Metamorfoza zaczęła się od wygładzenia zmarszczek toksyną botulinową: lwią zmarszczkę, kurze łapki i zmarszczki poprzeczne czoła,

W dalszej kolejności dolina łez została wypełniona kwasem hialuronowym firmy Fillmed i przeprowadzona wolumetria twarzy również kwasem hialuronowym firmy Fillmed. Dodatkowo skóra została nawilżona dzięki zabiegowi Hydra Booster z preparatem NCTF 135 HA i kwasem hialuronowym.

Pani Urszula dzięki metamorfozie bardzo się zmieniła. Uśmiecha się, promieniuje kobiecością, radością i pewnością siebie.

„Metamorfoza odjęła mi przynajmniej osiem lat. Czuję się atrakcyjna, pewna siebie. Nabrałam chęci, aby znaleźć czas na to, by zadbać o siebie. Zabiegi, które przeszłam sprawiły, że moje życie odmieniło się na lepsze. Jestem kobieta uśmiechniętą, zadbaną i pełną życia, czego nie czułam wcześniej. Teraz jestem innym człowiekiem. Jestem bardzo otwarta na ludzi. Mam lepsze relacje w pracy i w domu, co zauważyli moi najbliżsi. Jestem wdzięczna, że trafiłam do takiego miejsca.

Dziękuję całemu zespołowi Aspalii i Dentimy.”

Marzysz o swojej metamorfozie – zadzwoń i umów się na wizytę!

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

tel. 882 11 88 90

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI