fbpx
 

Treningi personalne

Treningi personalne

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej Kraków BronowiceProponujemy Państwu treningi personalne prowadzone przez doświadczonych trenerów, dla których sport i zdrowy tryb życia to podstawowy sens życia. Dobiorą odpowiedni zestaw ćwiczeń zależnie od Państwa preferencji, możliwości i oczekiwań dotyczących rezultatów.

Dodatkowo kameralny charakter bardzo dobrze wyposażonej sali do treningów personalnych stanowi mocną alternatywę dla dużych klubów sportowych zwłaszcza dla osób ceniących sobie prywatność i anonimowość. Gwarantuje to większe skupienie trenera personalnego na trenującej osobie, większe skupienie i precyzyjniejsze ćwiczenia osoby trenującej, a w konsekwencji lepsze efekty wspólnej pracy. 

Treningi personalne – polecamy Państwu szczególnie:

 

Trening ogólnorozwojowy

Polecany szczególnie dla osób początkujących, a także dla tych którzy chcą podtrzymać dotychczasową sprawność fizyczną. Ma za zadanie poruszyć wszystkie partie mięśniowe naszego ciała. Podczas treningu koncentrujemy się na prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.

Trening funkcjonalny

To ćwiczenia mające za zadanie wszechstronne wzmocnienie ciała bez nadmiernego rozbudowania masy mięśniowej. Ich celem jest poprawa funkcji motorycznych w danej dyscyplinie sportowej lub życiu.

Stretching

To rodzaj zajęć skierowany szczególnie do osób, które godzinami pozostają w tej samej pozycji np. praca przy komputerze. Ma na celu rozluźnienie napięć mięśniowych i eliminację przykurczy. Jest także nieodłącznym elementem każdego treningu.

Trening dla seniora

To „recepta na długowieczność”. Pozwala zachować sprawność fizyczną oraz cieszyć się zdrowiem i wspaniałą kondycją. Dobierany jest indywidualnie do potrzeb.

Trening modelujący

To ćwiczenia kształtujące całą sylwetkę : uda, pośladki, brzuch, ramiona i plecy. Efektem regularnych treningów jest jędrne i zgrabne ciało bez cellulitu.

Zdrowy kręgosłup

Polecany dla każdego bez względu na wiek i poziom aktywności fizycznej. Pozwala na wzmocnienie mięśni  przykręgosłupowych. Poprawia postawę ciała, podnosi komfort życia, a co za tym idzie samopoczucie.

Trening rekonwalescencyjny

Jest dedykowany osobom chcącym wrócić do pełnej aktywności fizycznej po rehabilitacji, kontuzji lub chorobie.

Redukcja wagi

To program ćwiczeń opracowany w celu pozbycia się  tkanki tłuszczowej. W połączeniu z odpowiednią dietą jest jedynym i trwałym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Zadzwoń i umów się na konsultację!

tel. 882 11 88 90

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej
ul. Wł. Żeleńskiego 86, Kraków
aspalia@aspalia.pl

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI