Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

przedłużanie rzęsDługie rzęsy jak za muśnięciem czarodziejskiej różdżki sprawią, że oczy będą większe, pełne blasku i uwodzicielskie. Sama maskara to zbyt mało. Magiczne, długie rzęsy uzyskać można za pomocą pojedynczych kępek doklejanych do naturalnych rzęs. Zapraszamy do Aspalii, gdzie specjalista dobierze najodpowiedniejszą długość rzęs, aby wyglądały naturalnie, a jednocześnie zjawiskowo.

Metoda 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1:1, przeznaczona dla osób, które chcą przedłużyć, zagęścić lub wystylizować rzęsy. Aplikacja metody 1:1 polega na precyzyjnym doklejaniu każdej nowej rzęsy na całej długości rzęsy naturalnej. Metoda gwarantuje trwałość zabiegu podczas prawidłowego odczepiania. Wypada razem z rzęsą naturalną, czyli zgodnie z jej cyklem życia. Po aplikacji uzyskujemy efekt pogrubionych, wydłużonych rzęs nawet do ok. 50%. Nie wymaga nakładania maskary. Efekt jest naturalny. Oczy zostają podkreślone, bardziej wyraziste. Są niezwykle lekkie, nie powodują dyskomfortu po aplikacji. Wykonane z poliestrowo – jedwabnych włókien. Wykonane w różnych grubościach i długościach pozwalają na precyzyjne dobranie indywidualnie dla potrzeb Klientki.

Kolejnym atutem jest to, że rzęsy nie odkształcają się. Do aplikacji używany jest bezpieczny, bezwonny klej, który z powodzeniem nadaje się dla osób o wrażliwych oczach.

Czas: 1 -1,5 h

Cena aplikacji: 200 zł

Uzupełnienie: 120 zł (3-4 tyg.)

Uważać na mocne pocieranie oczu palcami. Nie aplikować tłustych kremów. Używać kosmetyków na bazie wody.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI