Sklepik

Sklepik – Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej Kraków Bronowice

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej Kraków BronowiceW recepcji mogą Państwo zakupić różne produkty do domowej pielęgnacji skóry, które pomogą utrzymać efekty zabiegów przez dłuższy czas. Rekomendujemy innowacyjne produkty do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i pielęgnacji domowej Skin Perfusion firmy Filorga Laboratoires, a także kosmetyki Theo Marvee – profesjonalne, polskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy.

Filorga Skin Perfusion
Spośród innych produktów na rynku wyróżnia ją przede wszystkim zastosowanie formuły hybrydowej. Oznacza to, że produkty są z jednej strony skuteczne i bezpieczne, a z drugiej, dzięki kompozycjom zapachowym i konsystencjom, dają wyjątkową przyjemność stosowania. Bezpieczeństwo używania kosmetyków zapewniają również opakowania próżniowe, które sprawiają, że produkty te są odpowiednie nawet dla skór podrażnionych zabiegami dermatologicznymi.

Dla zwiększenia skuteczności zabiegów Skin Perfusion i zmaksymalizowania wnikania cennych substancji znajdujących się w produktach, eksperci z Filorga Laboratoires, opracowali urządzenie Cryolift, wykorzystujące zarówno działanie zimna, jak i światła LED na skórę. Cryolift to nieodzowny element wszystkich zabiegów Skin Perfusion. Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej należy do grupy 40 elitarnych gabinetów w Polsce, które mają w swojej ofercie system Cryolift z profesjonalnymi kosmetykami do pielęgnacji gabinetowej i domowej. Do wykonywania zabiegów oraz pielęgnacji domowej przygotowano łącznie 38 preparatów, które dbają o skórę na wszystkich etapach: oczyszczają ją, złuszczają, wzmacniają, koją i ujędrniają, regenerują oraz chronią.

Na szczególną uwagę zasługują:

  • 6 serum, które można dowolnie łączyć ze sobą, by dopasowywać je do indywidualnych potrzeb skóry. Dzięki temu pielęgnacja jest spersonalizowana, a kosmetolog wykonujący zabieg może za każdym razem proponować inne połączenia, by zaspokoić różne wymagania skóry. Wszystkie sera zawierają uznane w dermatologii składniki aktywne, m.in. witaminę C, kwas hialuronowy, witaminę A czy kolagen;
  • maska GR-Youth z efektem „Baby face”. Zawiera ona masło shea, olej z Babasu oraz Gal-Rha Polisacharydy, które pozostawiają skórę aksamitnie gładką, miękką i znakomicie nawilżoną niczym skóra dziecka;
  • mgiełka NCTF, która nie tylko rewitalizuje skórę, ale działa antyoksydacyjnie zapewniając skórze ochronę przed zanieczyszczeniami i szkodliwym działaniem wolnych rodników.
  • balsam do ciała Nutri-Comfort z kompleksem olejków, który ugasi pragnienie najbardziej suchej i odwodnionej skóry, a jedwabista konsystencja i zmysłowy zapach zapewniają przyjemność stosowania.

W ofercie firmy Filorga Laboratoires są również:

  • preparaty przygotowujące: olejek do demakijażu, mleczko do demakijażu, tonik,
  • preparaty złuszczające,
  • preparaty regeneracyjne: B3-Recovery cream, 5HP-youth cream, 6HP-youth cream, HXR-eye cream,
  • preparaty ochronne: E-youth 50 sun cream, NCTF mist.

 

 

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI