fbpx
 

Blog

Metamorfoza z Panią Teresą – zabiegi medycyny estetycznej na twarz

Metamorfoza z Panią Teresą

Pani Teresa chciała zrobi coś, „żeby poczuć się po prostu lepiej. Chciała zacząć od wyglądu.”. Stwierdziła, że „kilka zmarszczek, które pojawiły się na twarzy zdecydowanie dodawało jej lat, a skóra utraciła dawną jędrność i elastyczność”.
W związku z tym metamorfoza została dokładnie zaplanowana. A w niej zostały zaplanowane poszczególne zabiegi tak, aby poprawić wygląd Pani Teresy, odjąć jej kilka lat i sprawić, by poczuła się lepiej.

Metamorfoza zaczęła się od tego, że usunięto Pani Teresie włókniaka w okolicy lewego kącika ust urządzeniem Plasma IQ w znieczuleniu miejscowym, a następnie wygładzono zmarszczki toksyną botulinową: lwią zmarszczkę, kurze łapki i zmarszczki poprzeczne czoła,

Przeczytajcie opinię Pani Teresy na temat usuwania zmarszczek toksyną botulinową:

„Zabieg z użyciem botoxu był szybki i nie odczuwałam dyskomfortu. Lekarz podał mi preparat w czoło i lwią zmarszczkę. Te miejsca są na mojej twarzy najbardziej mimiczne i pokryte zmarszczkami. Zostałam poinformowana o tym, że na efekt końcowy muszę poczekać kilka dni, ale już jestem zadowolona. Moja buzia wygląda bardziej promiennie!”

W dalszej kolejności dolina łez została wypełniona kwasem hialuronowym firmy Fillmed i przeprowadzona wolumetria twarzy również kwasem hialuronowym firmy Fillmed. Dodatkowo skóra została nawilżona dzięki zabiegowi Hydra Booster z preparatem NCTF 135 HA i kwasem hialuronowym.

Przeczytajcie opinię Pani Teresy na temat zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego:

„Po wypełnieniu kwasem hialuronowym moja buzia zyskała większą objętość. Zabieg nie należy do tych najprzyjemniejszych, gdyż wiąże się z ukłuciami, ale efekt, który zobaczyłam po zabiegu jest zachwycający!”

Pani Teresa wreszcie zaczęła się uśmiechać, poczuła się lepiej w swojej skórze, bardziej atrakcyjna, nabrała też większej pewności siebie.

Przeczytajcie sami:

„Wszystkie zabiegi, które zostały mi zrobione podczas metamorfozy były naprawdę fantastyczne. Czuję się dużo lepiej w swojej nowej skórze. Bardzo potrzebowałam takich zmian w swoim wyglądzie. Czuję się pewniejsza siebie i bardziej atrakcyjnie.
Opieka lekarzy specjalistów, którą otrzymałam zasługuje na duże uznanie i wielkie podziękowania.

Dziękuję wszystkim za Nową Siebie.”

Marzysz o swojej metamorfozie – zadzwoń i umów się na wizytę!

Aspalia Centrum Medycyny Estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

tel. 882 11 88 90

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI