fbpx
 

Blog

Trądzik różowaty – laserowa redukcja zmian

Trądzik różowaty – laserowa redukcja zmian

Trądzik różowaty to problem, który spotyka najczęściej kobiety po 30 roku życia. Oczywiście występuje również u mężczyzn, jednak rzadziej i w mniejszym stopniu. Zmiany hormonalne powodują zaburzenia wewnątrz organizmu, w postaci zbyt małej lub zbyt dużej ilości hormonów w wyniku czego, ich poziom cały czas się zmienia, a to powoduje, że nasz organizm reaguje nadreaktywnością, czyli charakterystycznymi krostkami, rumieniem, popękanymi naczynkami. Powstałe krostki zazwyczaj zlokalizowane są w okolicach brody, ale także na czole i czasami na policzkach. Pod żadnym pozorem takich zmian nie powinno usuwać się samodzielnie, gdyż mogą zostać trudne do wyleczenia blizny potrądzikowe.

Leczenie trądziku różowatego wymaga przede wszystkim idealnie dobranej terapii, a także cierpliwości i systematyczności.

Pomocne w terapii redukującej trądzik, rumień będzie laser Alma Harmony z głowicą DYE VL.

Nowoczesna głowica Dye-VL pozwala osiągnąć wyjątkowe efekty w zakresie leczenia i profilaktyki rumienia skóry czy też trądziku różowatego. Zawarta w niej fluorescencyjna technologia Advanced Fluorescence Technology (AFT) stanowi postać technologii światła pulsacyjnego (IPL).
Zamiast dostarczać impuls o wielu długościach fal, spośród których wiele nie mieści się w zakresie terapeutycznym, AFT przekształca niewykorzystane światło UV na optymalne widmo, aby zabieg był bardziej skuteczny.

Laser Dye-VL został inteligentnie zaprojektowany, aby dobrać bezpieczne parametry energii i selektywnie atakować wybrane komórki, nie naruszając przy tym tych zdrowych, biorących udział w regeneracji. Zabieg jest bezpieczny i bardzo skuteczny.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: nieczynne

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI