Dr n. med. Lidia Majewska

Dr n. med. Lidia Majewska

  • certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Życiorys

Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie oraz studiów podyplomowych Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia , jak również trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Wykładowca przedmiotu „Medycyna estetyczna” w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na kierunku Medycyna estetyczna i kosmetologia dla lekarzy.

Uczestniczka licznych kursów z zakresu technik mezoterapii, lipolizy iniekcyjnej, z zastosowania toksyny botulinowej w medycynie i w korekcji zmarszczek, z zastosowania  osocza bogatopłytkowego w zapobieganiu procesowi starzenia się. Uczestniczka wielu kursów z zakresu zastosowania kwasu hialuronowego w korekcji zmarszczek, wolumetrii twarzy i rewitalizacji skóry oraz z zastosowania nici liftingujących. Na kursach indywidualnych szkoli lekarzy z zakresu technik łączonych – toksyna botulinowa i kwas hialuronowy w medycynie estetycznej. Uczestniczka licznych polskich i zagranicznych kursów i szkoleń z obszaru medycyny estetycznej, w tym International Master Course on Aging Skin w Paryżu. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Posiada umiejętność tworzenia skutecznych programów terapii obejmujących zabiegi z zakresu odmładzania i rewitalizacji skóry oraz korekcji i modelowania kształtu twarzy. W swojej pracy często łączy różne metody dla uzyskania najwyższej efektywności terapii. Wykorzystuje w tym celu najnowocześniejsze metody i najskuteczniejsze, najpełniej przebadane preparaty. Zapewnia to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i minimalizuje ryzyko powikłań okołozabiegowych.

Umów się na wizytę telefonicznie

phone
882 11 88 90
12-3-461-161
Gabinet otwarty:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 14:00

Zobacz jak dojechać

ASPALIA
Centrum medycyny estetycznej

ul. Wł. Żeleńskiego 86, 31-353 Kraków

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI